2023
listopad 2023

Wirtualna Recepcja SupportIT

To w pełni zautomatyzowany system, który pozwoli na obsługę gości, pojazdów i odbioru paczek bez udziału pracowników recepcji lub sekretariatu. System automatycznie po okazaniu zaproszenia wydaje kartę dostępu, która jest w czasie rzeczywistym konfigurowana. Gość otrzymuje dostęp do określonych w zaproszeniu miejsc na podany czas.
sierpień 2023

Strona internetowa phs.med.pl

Strona internetowa phs.med.pl

Stworzenie strony internetowej dla klienta dostarczającego specjalistyczny sprzęt medyczny do szpitali. Klient oczekiwał przede wszystkim nowoczesnej i lekkiej strony więc postawiliśmy na klasyczny styl kojarzący się z medycyną dodając do niego nowoczesne elementy. Strona którą zrealizowaliśmy cechuje się szybkim czasem ładowania, czas ładowania niektórych stron może wynieść nawet 0.1 sekundy, przy średnim czasie 0.3 sekundy.

lipiec 2023

Wdrożenie ThinClient SaaS 2.0

Jako nieliczni poza własną chmurą, posiadamy w swojej ofercie system, który dumnie nazywamy ThinClient SaaS 2.0.
Stworzony na potrzeby Klientów, którzy pracują w naszej chmurze dzień i noc, na zakładach produkcyjnych, dla systemów samoobsługowych.

Czytaj więcej
lipiec 2023

Instalacja systemu kontroli dostępu

Wdrożenie systemu kontroli dostępu do pomieszczeń z wykorzystaniem rozwiązań firmy Roger.

czerwiec 2023

Wyposażenie i przygotowanie sali konferencyjnej

Kompleksowa obsługa wdrożenia sali konferencyjnej od doboru sprzętu i oprogramowania po montaż i organizacje okablowania. Zestaw Logitech Tap Rally – do dużych sal konferencyjnych w połączeniu z Lenovo ThinkSmart Hub, organizacją okablowania pod stołem i podłogą oraz montaż antyprzepięciowych listew zasilających z ilością gniazd przekraczającą ilość krzeseł przy stole.

maj 2023

Budowa sieci wi-fi

Budowa wydajnej ale i łatwej w zarządzaniu oraz utrzymaniu sieci wi-fi. Kluczowe założenia projektu to: pełne pokrycie hal i biur, szybkie i niezawodne działanie, przełączanie urządzeń zapewniające stałe połączenie z siecią.

marzec 2023

Modernizacja sieci światłowodowej i przebudowa połączeń pomiędzy przełącznikami

Pomiary, planowanie, naprawa i spawanie poszczególnych włókien. Zbudowaliśmy połączenia światłowodowe 10Gbps pomiędzy przełącznikami sieciowymi. Sieć odzyskała model hierarchiczny – switche połączyliśmy z zachowaniem modelu Core – Distribution – Access.

2022
listopad 2022

Strona internetowa – wyprzedzone.pl

Strona internetowa – wyprzedzone.pl

Stworzenie strony internetowej dla osoby zajmującej się ręcznym przędzeniem ubrań oraz przedmiotów użytkowych. W tym projekcie postawiliśmy na stylistykę korespondującą z ręcznie szytymi wyrobami. Klasyczny design strony odzwierciedlony w czcionkach, kolorystyce oraz zdjęciach został umiejętnie połączony z responsywnym designem, interaktywnymi elementami oraz animacjami.

październik 2022

Testy systemów zabezpieczeń oraz inteligentnego domu

Udział w szkoleniach i konferencjach, dyskusje z producentami – m.in. Grenton, HIKVision. Testy bezpieczeństwa oraz zagłuszania na poziomie 50Mhz – 3Ghz). Alarm domowy z systemem AX Pro z podtrzymaniem bateryjnym i łączem zapasowym w wybranej technologii (Ethernet, Wi-Fi, GPRS).

wrzesień 2022

Audyty cyberbezpieczeństwa w projekcie „Cyfrowa Gmina”

Audyty cyberbezpieczeństwa w projekcie „Cyfrowa Gmina”

Audyty bezpieczeństwa informatycznego, audyty SZBI, RODO, ISO27001, analizy zgodności systemów z rekomendacjami CERT.

sierpień 2022

Konsulting inwestycji – System Kontroli Dostępu SKD

Konsulting inwestycji – System Kontroli Dostępu SKD

Zaprojektowanie i wycena SKD wraz z wirtualną recepcją dla zakładu produkcyjnego w miejscowości Niepruszewo – dwie bramki wejściowe z awaryjnym otwieraniem, automatyczna awizacja gości, dostęp dla pracowników. Pełna automatyzacja wraz z integracją z kalendarzem Microsoft 365.

sierpień 2022

Strona internetowa pomocdrogowa-warszawa.eu

Strona internetowa pomocdrogowa-warszawa.eu

Przygotowanie strony internetowej dla firmy świadczącej usługi pomocy drogowej. Postawiliśmy na wyrazistą pomarańczowo-żółtą, charakterystyczną dla tej branży kolorystkę, którą zbalansowaliśmy białym i ciemno szarym, co dało schludny, ale także wyrazisty charakter strony.

lipiec 2022

Consulting realizacji projektu UE

o wartości kosztów kwalifikowanych 380 000 zł dla Gminnego Ośrodka Kultury.

lipiec 2022

System Honeypot’ów w SaaS SupportIT

System Honeypot’ów w SaaS SupportIT
Stworzyliśmy serię serwerów wraz z odpowiednim zapleczem programistycznym i sieciowym, dzięki czemu w momencie ataku odpowiednie zdarzenie jest logowane i z automatu następuje blokada źródłowego adresu IP na wszystkich usługach produkcyjnych. Logujemy wszelkie połączenia na naszych adresacjach, zapraszamy hakerów do siebie, by móc zabezpieczyć całą infrastrukturę.
maj 2022

Aplikacja zarządzająca kartami technologicznymi

Dedykowana aplikacja webowa napisana przez naszych programistów na frameworku Laravel do zarządzania kartami technologicznymi, z których korzysta system produkcji w przedsiębiorstwie.
marzec 2022

Nowa Aplikacja – Mini PDF Viewer dla SaaS

6. Aplikacja Mini PDF od SupportIT, która jest prostym i bezpiecznym rozwiązaniem zaimplementowanym na naszych serwerach SaaS, służącym do otwierania plików PDF według potrzeb Klienta. To tylko 3MB małej i bezpiecznej aplikacji! Porównując do 100MB aplikacji to duża różnica, dzięki której przy ponad 40 użytkownikach osiągnęliśmy dużą optymalizację.

styczeń 2022

System do obsługi receptur

Nasi programiści opracowali system do obsługi receptur w przedsiębiorstwie. System został dostosowany do specyficznej infrastruktury Klienta, co wymagało indywidualnego podejścia.

2021
listopad 2021

Nowa Aplikacja – SaaS Connector

Nowa Aplikacja – SaaS Connector

Dostarczając usługi Pulpitu Zdalnego w postaci SaaS nie można oczekiwać od Klientów, by łączyli się poprzez VPN, posiadali najnowszy sprzęt komputerowy, mieli określone parametry łącza internetowego czy zaawansowane systemy zabezpieczeń antywirusowych. Klienci oczekują prostego, szybkiego i wygodnego w obsłudze dostępu do wykupionych usług. Zapewniając bezpieczeństwo, przygotowaliśmy aplikację dla połączeń do naszej chmury. Całkowicie zabezpieczamy dane Klienta i wszystkie usługi własnym rozwiązaniem.

lipiec 2021

Strona internetowa albatros-miedzywodzie.pl

Strona internetowa albatros-miedzywodzie.pl
Strona internetowa dla nadmorskiego ośrodka wypoczynkowego zawierająca także zintegrowany system rezerwacji online. Czysty i estetyczny design doskonale koresponduje z logo marki.
czerwiec 2021

Migracja systemu Comarch ERP Egeria

Wykonanie migracji systemu Comarch ERP Egeria z chmury poprzedniego dostawcy do SaaS SupportIT na nowych systemach wraz z przygotowaniem infrastruktury testowo-deweloperskiej.
czerwiec 2021

Strona internetowa – dzialynskaipartnerzy.pl

Strona internetowa – dzialynskaipartnerzy.pl
Nowoczesny styl, elegancja połączona z prostotą strony kancelarii wymaganej przez prawo.
maj 2021

Strona internetowa – jary.pl

Strona internetowa – jary.pl
Witryna dla ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem Jarosławki. Realizując ten projekt postawiliśmy na stylistykę kojarzącą się z wypoczynkiem i wakacjami.
kwiecień 2021

Automatyczne zliczanie magazynu – RFID UHF

System stworzony, by zbierać dane z tagów RFID UHF oraz w czasie rzeczywistym wysyłać dane do systemu ERP, w którym zbieramy informacje potrzebne do analizy ilościowej oraz jakościowej magazynu na żywo: lokalizacja, ilość, stan, status – odświeżane na żywo co 30 sekund, z dokładnością od 2m do 30cm, zależnie od potrzeb.

kwiecień 2021

Strona internetowa – shopp.city

Strona internetowa – shopp.city
Strona swoim projektem miała wywołać wrażenie na użytkownikach. Efekt paralaksy, animowane interaktywne tło, a także wyeksponowane zdjęcia tworzą niepowtarzalny efekt.
marzec 2021

Strona internetowa – lion-ochrona.pl

Strona internetowa – lion-ochrona.pl

Strona internetowa dla jednej z wiodących agencji z branży security. Projektując stronę położyliśmy duży nacisk na specyficzną stylistykę, charakterystyczną dla branży ochrony.

marzec 2021

Krytyczne wsparcie firmy produkcyjnej w migracji aktualnego systemu produkcyjnego z konkurencyjnej usługi SaaS.

Wykonana w ciągu kilku dni migracja całego środowiska produkcyjnego z infrastruktury dużej firmy konkurencyjnej na nasze serwery. System produkcyjny, w tym MES, kolektory, systemy automatyki – sporo pracy ale również ogromna satysfakcja, dodatkowo potęgowana zadowoleniem Klienta.

luty 2021

Uruchomienie produkcji 24/7/365 w SaaS SupportIT

Chmura poprzedniego dostawcy i producenta oprogramowania ERP doznała awarii (być może ataku) w momencie, w którym Klient miał zaplanowane przejście całego systemu produkcji do chmury. Podjęliśmy się niemożliwego i w ciągu weekendu przenieśliśmy całą infrastrukturę produkcyjną Klienta do naszej chmury. Aktualnie 8 serwerów, ponad 40 kolektorów, ponad 40 terminali dla systemu MES – wszystko w chmurze SupportIT.

luty 2021

Strona internetowa – abcaudit.com.pl

Strona internetowa – abcaudit.com.pl

Strona utrzymana w klasycznej eleganckiej stylistyce. Istotną funkcją witryny jest obsługa wielu języków — polskiego, angielskiego oraz niemieckiego.

2020
grudzień 2020

Projektowanie wraz z realizacją systemu MES dla zakładu produkcyjnego

Projektowanie wraz z realizacją systemu MES dla zakładu produkcyjnego
Około 40 terminali dotykowych MES, 40 bezprzewodowych kolektorów wraz z integracja kart SKD/RCP i systemem ComarchXL.
grudzień 2020

Wdrożenie Systemu Kontroli Dostępu

w zakładzie Elektrociepłowni wraz z monitoringiem i systemem zabezpieczeń dostępu i do pomieszczeń silników kogeneracyjnych.
listopad 2020

Wdrożenie systemu IDS/IPS

Wdrożenie systemu IDS/IPS Zabezpieczenie i połączenie 4 oddziałów w oparciu o urządzenia StormShield. Zapewniliśmy bezpieczeństwo ponad 600 pracownikom, a także wielu Klientom firm z sektora energetycznego i produkcyjnego.

listopad 2020

Migracja firmy produkującej artykuły z branży elektrycznej do usług SaaS SupportIT.

sierpień 2020

Realizacja projektu

Realizacja projektu
„Wzmocnienie potencjału innowacyjnego przedsiębiorstwa w obszarze Technologii Smart City” dla klienta. Zakup, dostarczenie i wykonanie prac dla realizacji projektu dla klienta w sektorze energetycznym.
sierpień 2020

Disaster Recovery po ataku Rasnsomware

Odzyskanie danych Klienta po ataku ransomware. Klient zaatakowany jednym z mniej znanych w tym czasie zagrożeniem, które zaatakowało komputer i szyfrowało dane korzystając z wbudowanego szyfrowania Bitlocker. Po tygodniowej analizie udało się odnaleźć niezaszyfrowaną część dysku, która zawierała plik odzyskiwania wraz z kluczem Bitlocker.

lipiec 2020

Strona internetowa – oklubon.pl

Strona internetowa – oklubon.pl

Wykonana dla Ośrodka Kultury strona umożliwia Klientowi samodzielne dodawanie wydarzeń, galerii zdjęć oraz wpisów. Istotnym dla Klienta było proste i intuicyjne wprowadzanie zmian na stronie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, zalogowany użytkownik może samodzielnie publikować zróżnicowane treści.

luty 2020

Chmura / SaaS SupportIT

Chmura / SaaS SupportIT
Dodanie do naszej oferty pełnoprawnej usługi chmury SupportIT. Pełen zakres usług SaaS – pulpity zdalne z aplikacjami ERP/HRM/CRM, aplikacje Cloud (Nextcloud, RocketChat, Piwigo…), systemy/serwery gier czy uruchomienie projektów autorskich jak SaaS Security, system Honeypotów czy OCR.
2019
listopad 2019

Strona internetowa – smoborniki.pl

Strona internetowa – smoborniki.pl
Strona Obornickiej Spółdzielni Mieszkaniowej została oparta o dedykowane rozwiązania dla popularnego systemu CMS. Zawiera ona kalendarz wydarzeń i strefę mieszkańca, na której użytkownik może załatwić bieżące sprawy oraz pobrać dostępne dla niego pliki.
styczeń 2019

Przygotowanie Systemu telekonferencji

Przygotowanie Systemu telekonferencji

Niskobudżetowy multiplatformowy system telekonferencji łączący 4 oddziały firmy.

2018
listopad 2018

Audyt i pomiary miejskiej sieci światłowodowej

wraz ze sprawdzeniem „ringu miejskiego”, ponad 590 połączeń światłowodowych, ponad 1100 punktów o długościach nawet 4km pomiędzy punktami. Suma długości światłowodów to 761355 metrów.

maj 2018

Integracja systemu kontroli dostępu

Integracja systemu kontroli dostępu
wraz z monitoringiem wizyjnym za pomocą protokołu ONVIF.
2017
maj 2017

Prace przy budowie hal magazynowych dla światowego lidera zamówień online.

10 hal, ponad 4500 zamontowanych kamer, ponad 3000 zamontowanych Access Pointów, kilometry ułożonych tras kablowych, światłowodów oraz okablowania strukturalnego kat. 6, terminowanie i pomiary szaf RACK, uzbrojenie szaf.