image
image
image
Dedykowany system

ThinClient SaaS SupportIT

Jako nieliczni poza własną chmurą, posiadamy w swojej ofercie system, który dumnie nazywamy ThinClient SaaS 2.0.
Stworzony na potrzeby Klientów, którzy pracują w naszej chmurze dzień i noc, na zakładach produkcyjnych, dla systemów samoobsługowych.
DLACZEGO WARTO?

Zalety naszego rozwiązania

image

Koszt

zmniejszony dzięki oprogramowaniu OpenSource / Linux i możliwości użycia płytek dla ARM64. Oszczędność prądu i sprzętu spada nawet sześciokrotnie w porównaniu z tradycyjnym sposobem pracy.

image

Wydajność

praca w SaaS jest opłacalna nie tylko ze względu na outsourcing administracji IT tego typu serwerów. W przypadku pracy na serwerze, wydajność sprzętu i zasoby, którymi dysponuje Klient, nie mają znaczenia.

image

Efektywność pracy

dotykowy ekran i system do obsługi produkcji wraz z systemem kompletacji zestawu lub produktu? Bez Problemu!

image

Bezpieczeństwo

obsługa kart kryptograficznych, obsługa kart SKD/RCP (karty dostępu np. Mifare), zaawansowane blokady przed zmianami, wbudowany VPN i wiele innych. Obsługujemy także FIDO2!

image

Intuicyjność

szkolenie z obsługi systemu jest zbędne, administrator ustawia odpowiednią konfigurację, a użytkownik pracuje bezpośrednio na aplikacji we w pełni zabezpieczonym środowisku.

image

Ciągłość działania

system pozwala na ustawienie wielu połączeń do jednej usługi. Brak internetu, brak VPN'a SiteToSite, przeniesienie systemu... rozwiązaliśmy każdy z możliwych problemów sieciowych. Mamy nawet wbudowane rozwiązanie z LTE/5G! Wiecie że naprawa naszego stanowiska SaaS to około 10 minut?

image

Niezależność

na naszym systemie można pracować nie tylko w naszej chmurze. Może być także używana lokalnie!

image

Funkcjonalność

posiadamy system samoobsługowej awizacji, integracje z systemami rejestracji czasu pracy, systemami kontroli dostępu i aplikacjami innych producentów! Obsłużymy także dział pakowania paczek dla sklepu internetowego.