loader image
X < >

MySQL php Bootstrap jQuery JavaScript SASS CSS3 HTML5 WordPress
Poprzedni
Następny
SupportIT  »  O nas

O nas

Firma SupportIT rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku. Właściciel firmy od samego początku wiedział, że aby odnieść sukces musi stworzyć firmę, którą wyróżni jakoś obsługi klienta, dlatego też najważniejszą zasadą, jak obowiązuje w SupportIT jest dbanie o zadowolenie Klientów. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani, młodzi i kreatywni ludzie, którzy są w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Nasza oferta oraz jakość obsługi staramy się dostosować na podstawie potrzeb i wymagań naszych Klientów.  Nie dzielimy Klientów na małych i dużych – każdy Klient dla nas jest ważny. Zależy nam na zadowoleniu ze współpracy.

Dbamy o stały wzrost jakości świadczonych usług

Jesteśmy nowoczesną firmą informatyczną, która wspiera klientów w zakresie Outsourcingu Informatycznego. Budujemy markę solidnej firmy IT pracując zarówno dla klientów w Polsce jak i za granicą. Działamy na zasadzie stałej współpracy jak i jednorazowych interwencji. Dzięki naszej pasji, doświadczeniu oraz zaangażowaniu rozwijamy się dla naszych klientów. Na bieżąco pogłębiamy naszą wiedzę, by móc sprostać najwyższym wymaganiom. Współpracujemy z renomowanymi partnerami, światowymi liderami w zakresie sprzętu oraz oprogramowania.

Nasi partnerzy biznesowi:

Certyfikaty

Jesteśmy mocno elastyczni i co ważne – otwarci – z pasją realizujemy indywidualne potrzeby naszych Klientów zapewniając dostęp do najnowszych technologii informatycznych.