• 10 lipca, 2023
  • admin
  • 0

Jako nieliczni poza własną chmurą, posiadamy w swojej ofercie system, który dumnie nazywamy ThinClient SaaS 2.0.  Jest to system który posiada bardzo niskie wymagania sprzętowe, pozwalający na prace w chmurze. Jego rolą jest pełnienie funkcji terminala dostępowego dla aplikacji chmurowej. Oznacza to że wszystkie operacje wykonywane są na serwerze chmurowy a więc nie wymagają żadnych zasobów urządzenia na którym jest uruchomiony.

Zastosowania

ThinClient SaaS 2.0 świetnie radzi sobie jako system obsługujący wszelkiego rodzaju terminale dotykowe. Takie terminale mają zastosowanie w brandy produkcyjnej – jako nowoczesne kontrolery procesu produkcji, jako terminale z biletami a także w wielu innych miejscach. Jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Korzyści

Rozwiązanie to oznacza wiele korzyści zarówno dla klienta jak i użytkowników.

Koszty

Wykorzystanie OpenSource / Linux i możliwości użycia płytek dla ARM64. Oszczędność prądu i sprzętu spada nawet sześciokrotnie w porównaniu z tradycyjnym sposobem pracy.

Wydajność

Praca w SaaS jest opłacalna nie tylko ze względu na outsourcing administracji IT tego typu serwerów. W przypadku pracy na serwerze, wydajność sprzętu i zasoby, którymi dysponuje Klient, nie mają znaczenia.

Efektywność pracy

Dotykowy ekran i system do obsługi produkcji wraz z systemem kompletacji zestawu lub produktu? Bez Problemu!

Bezpieczeństwo

Obsługa kart kryptograficznych, obsługa kart SKD/RCP (karty dostępu np. Mifare), zaawansowane blokady przed zmianami, wbudowany VPN i wiele innych. Obsługujemy także FIDO2!

Intuicyjność

Szkolenie z obsługi systemu jest zbędne, administrator ustawia odpowiednią konfigurację, a użytkownik pracuje bezpośrednio na aplikacji we w pełni zabezpieczonym środowisku.

Niezależność

Na naszym systemie można pracować nie tylko w naszej chmurze. Może być także używana lokalnie!

Funkcjonalność

Posiadamy system samoobsługowej awizacji, integracje z systemami rejestracji czasu pracy, systemami kontroli dostępu i aplikacjami innych producentów! Obsłużymy także dział pakowania paczek dla sklepu internetowego.

Ciągłość działania

System pozwala na ustawienie wielu połączeń do jednej usługi. Brak internetu, brak VPN’a SiteToSite, przeniesienie systemu… rozwiązaliśmy każdy z możliwych problemów sieciowych. Mamy nawet wbudowane rozwiązanie z LTE/5G! Wiecie że naprawa naszego stanowiska SaaS to około 10 minut?