InsERT jest krajowym liderem wśród producentów oprogramowania komputerowego dla małych i średnich firm. W swojej ofercie posiada programy i pakiety programów usprawniające działanie firm z niemal każdej branży. InsERT jest producentem między innymi programów do obsługi sprzedaży księgowości, kadr i płac, zarządzania relacjami z klientem które umożliwią automatyczną komunikację z urzędami w tym JPK VAT. Wszystkie produkty spełniają wszystkie normy przetwarzania danych osobowych w tym RODO oraz gwarantują bezpieczeństwo przechowywania danych.

Szeroki wybór

Pakiety dla firmy z każdej branży

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności jesteśmy w stanie zaproponować programy które usprawnią pracę w Państwa firmie. Program rewizor usprawni prowadzenie księgowości oraz umożliwi spełnienie obowiązku elektronicznej komunikacji z urzędami w tym generowanie i wysłanie JPK VAT. Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz rozliczanie podatku zryczałtowanego znacznie przyspieszy rachmistrz, program Gratyfikant umożliwi Państwu szybkie i sprawne zarządzanie kadrami oraz elektroniczną komunikację z ZUS. Subiekt umożliwi Państwu zarządzanie sprzedażą, stanami magazynowymi oraz wykonywanie operacji kasowych z uwzględnieniem aktualnego kursu walut.

Gratyfikant

Nowoczesny program umożliwiający prowadzenie pełnej księgowości od zarządzania planami kont po dekretacje i księgowanie. Rewizor umożliwia również ewidencje VAT, pojazdów, płac oraz środków trwałych. Program posiada również możliwość elektronicznego składania deklaracji podatkowych w tym obowiązkowego JPK VAT.

Gratyfikant

Program zapewniający kompleksową obsługę obsługę kadr i płac. Umożliwia prowadzenie rozbudowanej ewidencji osobowej, wystawianie umów o prace. Gratyfikant jest wyposażony w zaawansowany moduł naliczania wynagrodzeń z uwzględnieniem indywidualnych stawek osobowych oraz czasowych.

 

Rachmistrz

Oprogramowanie stworzone do prowadzenia uproszczonej księgowości, prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz rozliczania podatku w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Program posiada szereg zaawansowanych funkcji w tym: składanie elektronicznych deklaracji ZUS oraz VAT.