Firma EVER jest krajowym liderem specjalizującym się w systemach zasilania awaryjnego. W asortymencie firmy znajduje się szeroki wybór listw antyprzepięciowych i filtrujących oraz zasilaczy UPS o szerokim zakresie mocy od standardowych urządzeń po systemy zasilania o mocy 600kVA. Wszystkie produkty firmy EVER posiadają certyfikaty bezpieczeństwa co gwarantuje nie tylko ich pewne działanie ale i bezpieczeństwo zarówno ludzi jak i sprzętu którego działanie podtrzymują.

Nieprzerwana praca Twoich serwerów

Zasilanie awaryjne i zabezpieczenia antyprzepięciowe chronią kluczowe urządzenia oraz znajdujące się na nich dane przed nagłym skokiem napięcia lub jego zanikiem. Takimi elementami są serwery, delikatne urządzenia specjalistyczne, systemy monitoringu oraz alarmy. Nagła utrata zasilania lub skok napięcia może spowodować nie tylko utratę plików i uszkodzenie baz danych ale również zniszczenie urządzenia, co w przypadku drogich serwerów lub centrali może skutkować dużymi kosztami dla firmy i paraliżem jej działania do czasu sprowadzenia nowego urządzenia

Certyfikowany partner

Nasza firma jest certyfikowanym dystrybutorem podków firmy EVER, nasi specjaliści doradzą jakie rozwiązania należy wdrożyć w Państwa firmie. Wyspecjalizowanie pracownicy SupportIT dostarczą urządzenia a także je zainstalują oraz skonfigurują do pracy z urządzeniami jakie chronią. W celu uzyskania indywidualnej oferty prosimy o kontakt.