Jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Commarch, największego w Polsce producenta oprogramowania ERP dla instytucji i firm z niemal każdej branży. W swojej ofercie ma między innymi programy do obsługi księgowości, kadr i płac, raportowania i analiz, handlu, sprzedaży online, magazynów, relacji z klientem i pomocy technicznej. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego oprogramowania ERP mogą państwo usprawnić komunikacje i zautomatyzować procesy w Państwa firmie oraz ponieść jakość świadczonych usług. Oprogramowanie dostarczone przez naszego partnera spełnia wszystkie wymogi odnośnie przechowywania danych osobowych w tym RODO.

Księgowość i kadry

Comarch ERP Optima jest najczęściej wybieranym w Polsce programem ERP w śród małych i średnich firm z każdej branży. Posiada rozbudowany moduł księgowy oraz kadrowo płacowy który umożliwia prowadzenie uproszczonej lub pełnej księgowości oraz pozwala na zaawansowane zarządzanie środkami trwałymi. W wśród funkcji nie zabrakło także obsługi elektronicznej komunikacji z urzędami w tym obsługi JPK VAT oraz komunikacji z ZUS. Comarch Optima posiada również moduły przygotowane z myślą o biurach rachunkowych w tym elektroniczną wymianę dokumentów.

Handel i magazyn

Zaawansowany moduł handlowo – magazynowy umożliwia zaawansowane zarządzanie stanami magazynowymi, zamówieniami oraz dostawami. Moduł magazynowy jest wypełni zintegrowany z księgowością i modułem sprzedaży który również zawiera szereg zaawansowanych możliwości takich jak: wystawianie faktur w wielu walutach oraz z różnymi rodzajami płatności oraz prowadzenie sprzedaży online.

Obsługa Kliena

Wdrożenie systemu obsługi klienta nie tylko pomoże w uporządkowaniu zgłoszeń od klientów ale również pozwoli na wzrost jakości i przejrzystości Państwa usług. Dzięki systemowi Optima CRM możliwe będzie zarządzanie zgłoszeniami od klientów i przypisywanie ich pracownikom, oraz rozliczanie czasu wykonania zadania. Wbudowany rejestr kontrahentów pozwoli na zbieranie w jednym, bezpiecznym miejscu uwag i informacji o kliencie np. ustaleń, którymi może zapoznać się pracownik obsługujący klienta.

Aplikacje mobilne

Rozwiązania mobilne firmy Comarch umożliwiają zarządzanie firmą z dowolnego miejsca, zostały stworzone z myślą o osobach które pracują poza siedzibą firmy. Dzięki aplikacją mobilnym Commarch w dowolnym miejscu i czasie można sprawnie zarządzać firmą oraz reagować na bieżące wydarzenia.

Wdrożenie produktów Comarch

Firma SupportIT jest oficjalnym partnerem Comarch, zajmujemy się dystrybucją, wdrożeniem oraz bieżącym wsparciem w podczas korzystania z oprogramowania. Zatrudniamy certyfikowanych przez Comarch pracowników dzięki czemu otrzymają Państwo profesjonalną pomoc zarówno w zakresie wyboru produktów Comarch dla Państwa firmy jaki jego wdrożeniu i eksploatacji. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem klienta w celu otrzymania indywidualnej oferty