open menu
Wsparcie informatyczne
Support IT  »  Co robimy  »  Pozycjonowanie, SEO

Pozycjonowanie, SEO

Sama strona internetowa to nie wszystko, ważna jest jeszcze widoczność w sieci.
Pozycjonowanie

Aby zapewnić klientom możliwość dotarcia do możliwie szerokiego grona odbiorców stosujemy przede wszystkim wytyczne Google, w codziennej pracy korzystamy z dedykowanych narzędzi Google (Analitics, Webmaster Tools, Adwords). Dobieramy właściwe dla odbiorcy produktu słowa kluczowe, dzięki czemu zwiększamy liczbę trafień na stronę z wyszukiwarki. Nie wahamy się korzystać z długiego ogona (ang. long tail). Optymalizujemy strukturę i szablon strony, aby jej treść była jak najbardziej przystępna dla robotów Google, dzięki czemu uzyskujemy lepsze pozycje dla pozycjonowanych fraz.

Z doświadczenia wiemy, że stabilne efekty przynosi zdobywanie linków w spośób naturalny (organiczny), korzystamy z mocy social mediów do wspierania naszych stron w walce o pozycje w wyszukiwarce.

Dziś pozycjonowanie to przede wszystkim wartościowa treść, pomagamy więc tak dopasować treść, aby strona była atrakcyjna zarówno dla wyszukiwarki, jak dla prawdziwych użytkowników, ponieważ mechanizm Google cały czas się zmienia w kierunku promowania treści najbardziej przydatnych ludziom.